Novinky


Na tomto místě najdete - kdo by to byl řekl - informace o všem novém, co se na těchto stránkách objeví.28. 10. 2009
Konečně jsem sem přidala třetí a závěrečnou povídku z cyklu "Charms" (najdete ji pod fanfiction > Harry Potter). Také si můžete přečíst moji novou H/D povídku "Wings Are for Angels (We Fly on Sticks)". Kromě toho jsem aktualizovala své bio.

24. 07. 2009
Že je to ale dávno, co jsem své stránky aktualizovala! K přidání je toho hodně, zejmnéna co se krasobruslařské fan fiction týče, nicméně se mi momentálně nedostává času. A protože vím, že těch pár z vás, kteří sem možná ještě občas zavítáte, čte převážně Potterovskou fikci, přidávám prozatím jen své dvě nejnovější, na sebe volně navazující povídky - ano, Harry/Draco. Po shlédnutí filmu "Harry Potter a Princ Dvojí Krve" mě přepadla vlna nostalgické inspirace, takže tedy:

A Charm That Makes Him Invisible
A Charm That Is Greater Still

Povídky jsou to takové zvláštní, ale možná se někomu z vás budou líbit. Kromě jiného jsem si předsevzala, že pokud budu v dohledné době ještě nějaký ten H/D slash psát, bude to už česky, abych si to zase osvěžila. (Tedy po napsání třetího dílu tohoto mini cyklu - ten bude anglicky.) Za komentáře bych byla, jako vždy, vděčná.
Přeji vám všem krásné prázdniny (pokud nějaké máte)!


30. 08. 2008
Nové básně, nová povídka v sekci Fanfiction - Krasobruslení - Housewarming (je to takové domestikované PWP - ať žije erotica, right?).26. 08. 2008
Menší update: přidala jsem nové básně (Poezie - 2008), povídku Tightrope a drabble Le Petit Prince (Fan fiction - Krasobruslení), také jednu novou kresbu.26. 06. 2008
To mi to ale trvalo. Někdy v únoru jsem si začala vyrábět nový layout a teprve teď jsem všechno konečně dodělala. Tentokrát je layout funkční jak v Opeře a IE, tak ve Firefoxu.
Nový není jen layout, ale i část obsahu - rozšířila jsem sekci Art Journal, přidala nové krasobruslařské povídky a drabbles, také novou poezii. Zejména bych vás chtěla upozornit na originální povídku Understanding the Human Heart, kterou najdete v sekci Próza, a na kterou jsem tak trošku pyšná. :)