Fan Fiction - Ostatní


Příběhy označené hvězdičkou obsahují slash (homosexuální vztahy mezi postavami) - pokud vám to vadí, vyhněte se jim. Příběhy označené [EN] jsou v anglickém jazyce. Údaje v kulatých závorkách označují doporučenou věkovou hranici - pokud je váš věk nižší než číslo v závorce, raději si dobře promyslete, zda ten který příběh skutečně chcete číst. Případná další varování, poznámky a údaje jsou v hlavičkách jednotlivých příběhů.

Pán Prstenů


Žadné postavy, názvy, pojmy či místa objevující se v básních a příbězích ze Středozemě mi nepatří - jsou vlastnictvím J.R.R. Tolkiena (resp. těch, kterým momentálně patří autorská práva). Obsah je můj vlastní. Všechna fan fic se středozemskou tématikou je přibližně z let 2002-2003.

Tam a zase zpátky
Nazghúl
Ó Elbereth!
Namárie (12)
Cala(*) (12)


Romeo a Julie


Romeo a Julie pochopitelně nejsou moji. :) Vymyslel je William Shakespeare a navěky mu za to patří sláva.

Jed nejsladší (12)
Mladá srdce(*) (12) - Mercutio/Romeo


X-Men


Postavy a fakta objevující se v následujících příbězích mi nepatří - X-Men jsou vlastnictvím Marvel Comics. Jen zápletky pocházejí z mé hlavy.

Fire & Ice* [EN] (12) - Pyro/Iceman

Vinnetou


Postavy a fakta objevující se v následujících příbězích mi nepatří - Vinnetoua stvořil Karl May a autorská práva jsou jeho. Situace jsou smyšlené.

Zvony(*) (12) - Vinnetou/Old Shatterhand

Atletika


Postavy vystupující v následujících příbězích jsou skuteční lidé, situace jsou ovšem ryze fikční. Osoby vystupující v příbězích mi nepatří, ani s nimi nejsem v žádném vztahu.

Watching You(*) [EN] (12) - Tia Hellebaut/Kasja Bergquist (skok vysoký)

Britská královská rodina


Postavy vystupující v následujících příbězích jsou skuteční lidé, situace jsou ovšem ryze fikční. Osoby vystupující v příbězích mi nepatří, ani s nimi nejsem v žádném vztahu.

For The King(*) [EN] (12) - Princ Harry/Princ William