Fan Fiction - Krasobruslení - DrabblesPrvní!
~by Estriel~

Jen tak pro informaci: Napsáno po krátkém programu mužů na ME 2007 ve Varšavě - Tomáš Verner v krátkém programu překvapivě získal první místo. Pavel Kaška je o dva roky mladší český krasobruslař, který se ME rovněž účastnil.
~*~


Když mu Pavel po tiskové konferenci v šatnách vyběhne vstříc s obrovským úsměvem na tváři a obejme ho tak prudce, že mu to skoro vyrazí dech, Tomáš se překvapeně rozchechtá.

„Gratuluju, Tome, gratuluju! Zajel si fantasticky, fakt! Měls vidět Joubertův ksicht, když oznámili tvoje body!“ vychrlí Pavel a rozesměje se s ním, poklepávaje mu na rameno.

Tomáš je šťastný a ještě pořád tomu nemůže uvěřit – je první! První, první, první!
„Taky jsi nebruslil špatně,“ podívá se na Pavla a rukou mu zvesela pocuchá vlasy.

„Ale prosimtě,“ mávne Pavel rukou. „Zítra to koukej vyhrát!“ dodá rozpustile a Tomáš ví, že to myslí upřímně. Nejraději by mu za to vlepil pusu.

„Pokusím se,“ odpoví. „Ale teď bysme si mohli zajít na jedno, ne?“ spiklenecky na Pavla mrkne. „Trenérům ani slovo!“ varuje ještě.

„To víš, že ne, mistře,“ ušklíbne se Pavel pobaveně a hodí mu ruku okolo ramen.

Tomáš popadne svou tašku a jak tak kráčí s Pavlem k východu, uvědomí si, jaké má vlastně štěstí, že je ze země, kde si krasobruslaři můžou dovolit ten luxus být prostě kamarádi. A pak, jak mu tak Pavel blábolí do ucha, Tomáše napadne, že by možná – jen možná – mohli časem být i něco víc.

~fin~


++ Komentovat ++


++ Zpět na hlavní přehled fan fiction o krasobruslení ++